strefa simple banner
simpleSpółka SIMPLE, jak wiele znanych firm z branży IT, rozpoczynała swoją działalność w garażu, gdzie jeden z założycieli wraz z przyjaciółmi stworzyli pierwsze oferowane przez nas rozwiązanie. Dziś - 30 lat później jako Grupa Kapitałowa dostarczany autorskie systemy i aplikacje do największych i najbardziej znanych firm i instytucji, wspierając rozwój krajowej gospodarki. Z okazji 30-lecia działalności przygotowaliśmy dla Użytkowników i Klientów Grupy wiele nowości!

30-lecie to wyjątkowy jubileusz i doskonała okazja do podsumowań, wspomnień i podziękowań. Jako Prezes SIMPLE chciałbym skierować te podziękowania w stronę wszystkich Klientów Grupy, Partnerów oraz Pracowników, którzy przez te 30 lat poprzez swoje zaufanie i zaangażowanie przyczynili się do obecnej pozycji Spółki i Grupy na rynku. Na tym etapie działalności stawiamy na dynamiczny rozwój, posiadamy do tego silne fundamenty w postaci wykwalifikowanych Ekspertów oraz poszerzającej się oferty produktowej. Jestem przekonany, że wszyscy Akcjonariusze oraz Inwestorzy śledzący nowe kontakty, realizowane projekty oraz rozwój Spółki i jej oferty, widzą efekty przyjętej przez nas strategii i jej odzwierciedlanie w coraz to lepszych wynikach firmy – powiedział Rafał Wnorowski, Prezes Zarządu SIMPLE S.A.
W przeciągu 30 lat Grupa zrealizowała ponad 3 5000 wdrożeń, będąc obecnie znaną i dobrze postrzeganą marką wśród krajowych producentów rozwiązań informatycznych.
Podczas tych 30 lat istnienia na polskim rynku IT SIMPLE przeprowadziło i ukończyło bardzo wiele ciekawych i kompleksowych projektów, zdobyło potężne doświadczenie oraz stało się jednym z czołowych producentów zintegrowanych systemów informatycznych w kraju. Nie osiągnęlibyśmy pozycji lidera bez zaangażowania naszych Pracowników, to dzięki ich wiedzy i profesjonalizmowi możemy obsługiwać największe projekty – dodaje Daniel Fryga, Wiceprezes Zarządu SIMPLE S.A.
Wśród nowości, jakie przygotowaliśmy z okazji 30-lecia SIMPLE, nasi Klienci znajdą całą serię aplikacji mobilnych, które stopniowo udostępniamy. A to nie koniec niespodzianek – już teraz przedpremierowo wybrani Klienci mogą wypróbować również– AdminPanel, aplikację dla systemu Windows.
Od początku istnienia SIMPLE kładziemy duży nacisk na ciągły rozwój naszych produktów i oferowanych usług, dostosowując je do zmieniających się potrzeb rynku i oczekiwań Klientów, nawet tych najbardziej wymagających. Właśnie dlatego z okazji 30-lecia naszej działalności przygotowaliśmy całą serię aplikacji mobilnych stworzonych w najnowszych technologiach. Widzimy duże zainteresowanie ze strony Klientów, którzy wiedzą, że to jeden z głównych trendów na najbliższe lata i obszar zapewniający im wzrost efektywności – mówi Michał Siedlecki, Wiceprezes Zarządu i współzałożyciel SIMPLE S.A.
Źródło: www.simple.com.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top