strefa simple banner
simpleSpółka podpisała kontrakt o łącznej wartości 950 000 zł netto (1 168 500 zł brutto) z WITU – czyli Wojskowym Instytutem Technicznym Uzbrojenia. Umowa swym zakresem obejmuje dostawę i wdrożenie Zintegrowanego Systemu Informatycznego z licencją, oprogramowaniem bazodanowym, usługami serwisowymi i gwarancyjnymi.

Podpisanie kontraktu z Wojskowym Instytutem Technicznym Uzbrojenia o wartości niemal miliona złotych to kolejny sukces mojego Zespołu w tym roku. Liczę na to, że w do końca tego roku, czyli kiedy wg planu wdrożenie się zakończy, Instytut rozszerzy listę naszych klientów referencyjnych i będzie wyznacznikiem do podejmowania kolejnych wyzwań w tej branży – komentuje Monika Firlej, Dyrektor Handlowy.


Projekt obejmuje dostawę zintegrowanego rozwiązania informatycznego w obszarze Finansowo- Księgowym, Majątku Trwałego, Gospodarki magazynowej, Logistyki, Zakupów i sprzedaży, Kadr i Płac, Zarządzania projektami, Elektronicznego obiegu i archiwum dokumentów oraz Budżetowania i analiz ekonomicznych.

Wojskowy Instytut Techniczny Uzbrojenia jest instytutem badawczym, realizującym badania naukowe i prace rozwojowe z zakresu obronności i bezpieczeństwa państwa, ukierunkowane na wdrożenie i praktyczne zastosowanie.

Jako jednostka organizacyjna nadzorowana przez Ministra Obrony Narodowej, WITU wspiera proces modernizacji Sił Zbrojnych, dostarczając innowacyjnych i kompleksowych rozwiązań w zakresie uzbrojenia i sprzętu wojskowego. Partnerami Instytutu są jednostki naukowe i produkcyjne, wiodące w dziedzinie zastosowań wysoko zaawansowanych technologii.

Źródło: www.simple.com.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top