strefa simple banner
simpleSimple SA z sukcesem rozpoczęła maj. Spółka podpisała kontrakt z Ośrodkiem Kardiologii Inwazyjnej IKARDIA Sp. z o.o. o wartości 411 300 zł netto na dostawę Zintegrowanego Systemu Informatycznego dla służby zdrowia w części medycznej (SIMPLE.iMED). Umowa obejmuje kompleksowe usługi: dostarczenie dedykowanego oprogramowania wraz z licencją, analizę przedwdrożeniową, wdrożenie produktu oraz opiekę serwisową. Umowa weszła w życie 6 maja br.

Kontrakt z Ośrodkiem Kardiologii Inwazyjnej IKARDIA to dowód na to, że nasze rozwiązania niezmiernie cieszą się zaufaniem wśród pracowników służby zdrowia. Niezawodność i łatwość obsługi systemu SIMPLE.iMED świadczy o tym, że jesteśmy liderem w tworzeniu oprogramowania dla placówek świadczących opiekę zdrowotną. Dziękuję za współpracę Wszystkim, którzy swoim zaangażowaniem przyczynili się do tego sukcesu – mówi Monika Firlej, Dyrektor Działu Handlowego Simple SA, która nadzorowała negocjacje handlowe.


Projekt obejmuje dostawę zintegrowanego rozwiązania informatycznego w części medycznej, odpowiadającego za sprawny przepływ wszystkich informacji medycznych, związanych z przebiegiem leczenia każdego pacjenta od momentu pojawienia się go w szpitalu aż do zakończenia leczenia i rozliczenia wykonanych świadczeń z NFZ.

IKARDIA to nowoczesny szpital kardiologiczny w Nałęczowie, do którego trafiają pacjenci kierowani przez lekarzy rodzinnych lub z poradni specjalistycznych, a także są przysyłani przez szpitale, w których nie wykonuje się inwazyjnych zabiegów. W budynku o powierzchni 4 tys. mkw znajduje się między innymi izba przyjęć, dwa oddziały kardiologii (każdy ma 20 łóżek), pododdział intensywnej opieki kardiologicznej (10 łóżek), blok operacyjny z supernowoczesną salą hybrydową, pracownia tomografii komputerowej i poradnia kardiologiczna (w tym momencie działa tylko komercyjnie).

Źródło: www.simple.com.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top