strefa simple banner
simpleKontrakt z Akademią Ekonomiczno-Humanistyczną w Warszawie to kolejny sukces Simple SA w tym miesiącu. Umowa obejmuje dostawę licencji, wdrożenie systemu księgowo-kadrowego (ERP) oraz świadczenie usług gwarancyjnych. Wartość kontraktu to 922 500 zł brutto.

Zakres prac zawartych w umowie przewiduje wdrożenie w obszarach: Finanse i Księgowość, Zakupy i Sprzedaż, Logistyka, Gospodarka Magazynowa, Majątek Trwały, Kadry i Płace, Budżetowanie, Zarządzanie Projektami, Raporty i Analizy/Business Intelligence (BI).

Nasz system cieszy się dużym zainteresowaniem i z powodzeniem wdrażają go kolejne uczelnie. Cieszymy się z faktu nawiązania współpracy z Akademią Ekonomiczno-Humanistyczną w Warszawie, która dzięki temu uzyska możliwość sprawnego zarządzania finansami, kadrą pracowniczą, projektami, a w rezultacie – stanie się bardziej konkurencyjna – mówi Marcin Biniek, Key Account Manager Simple SA.


Przed nami okres prac wdrożeniowych, które zamierzamy przeprowadzić sprawnie, tak aby zakończyć je już pod koniec bieżącego roku – dodaje Marcin Biniek.


Źródło: www.simple.com.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top